Aby zapewnić jak najwyższą jakość usług w trosce o Twój czas uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.


W celu umówienia wizyty skontaktuj się z kancelarią telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza.


Prosimy abyś opisał krótko czego dotyczy Twoja sprawa i jakiego rodzaju pomocy od nas oczekujesz. Reprezentacji procesowej, przygotowania umowy, stałej obsługi firmy? By udzielić ci najwyższej jakości pomocy prawnej niezwykle istotne jest właściwe ustalenie stanu faktycznego sprawy, dlatego zbierz wszystkie dokumenty związane z Twoją sprawą.

Jeżeli będziemy mieli do czynienia ze sporem, prosimy: zwróć uwagę na daty, spisz co dokładnie w tej sprawie się wydarzyło, pomocne mogą być również wszelkiego rodzaju umowy, zaświadczenia, wydruki korespondencji itd… Każdy nawet najdrobniejszy szczegół może mieć dla nas istotne znaczenie.


Przemyśl jaki cel chcesz osiągnąć i ile czasu i energii chcesz poświęcić na jego osiągnięcie, czy jesteś skłonny do jakiś kompromisów i jak daleko idących?


Przygotuj listę pytań do prawnika. Możesz wysłać ją przed spotkaniem, wtedy dołożymy wszelkich starań żeby żadne z Twoich pytań w ferworze dyskusji nie zostało pominięte.


Uwaga – bądź szczery. Stosunek między adwokatem a jego klientem opiera się na wzajemnym zaufaniu. Od szczerości może zależeć powodzenie Twojej sprawy. Pamiętaj, wiąże nas tajemnica adwokacka więc nie musisz się obawiać, że powierzone nam informacje trafią w niepowołane ręce.


Pamiętaj o podaniu swoich danych kontaktowych i jeśli usługa ma dotyczyć firmy – pełnej nazwy firmy. Z reguły Kancelaria kontaktuje się najpóźniej w ciągu 48 godzin i przedstawia bezpłatną wycenę swoich usług.

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Agata Kubicka

ul. Kamińskiego 18/417
90-229 Łódź

+48 572 900 033

kontakt@kubicka-kancelaria.pl


NIP 7282855838
REGON 520182464

Nr rachunku:
86 1140 2004 0000 3002 8178 8277Spotkania umawiane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 19.