Kancelaria oferuje szeroki zakres usług dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Mamy doświadczenie w zakresie doradztwa na rzecz podmiotów działających w różnych sektorach gospodarki m.in. produkcji, nieruchomościach, ubezpieczeniach, nowych technologiach i startupach.

W celu zapewnienia najlepszej jakości usług dla naszych klientów na stałe współpracujemy z ekspertami z wielu dziedzin – kancelariami notarialnymi, komorniczymi, biegłymi, tłumaczami, doradcami podatkowymi, prawnikami zagranicznymi działającymi w UE, Europie Wschodniej i USA. Stale pogłębiamy wiedzę żeby być „na bieżąco” ze zmianami w prawie.

Kancelaria zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta, dyspozycyjność, gwarancję stałego dostępu do fachowej pomocy prawnej. Przygotowujemy zrozumiałe dla nieprawników opinie prawne. Tworzymy, opiniujemy i negocjujemy dla naszych klientów różnego rodzaju umowy. Doradzamy i wspieramy. Reprezentujemy klientów przed sądami i innymi organami na całym terytorium kraju.Adwokat Agata Kubicka

Jest absolwentką jednolitych studiów magisterskich na kierunku prawo na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi w grudniu 2020 r. W maju 2021 r. złożyła egzamin adwokacki z wynikiem pozytywnym.

W toku aplikacji adwokackiej współpracowała z renomowanymi kancelariami polskimi oraz sieciowymi kancelariami zagranicznymi.

Uczestniczka szkół letnich z zakresu prawa bankowego i finansowego organizowanych przez Uniwersytet w Bukareszcie oraz ELSA Romania oraz praw człowieka organizowanych przez Uniwersytet w Zadarze oraz ELSA Croatia. Uczestniczka kursów z zakresu prawa podatkowego i finansowego organizowanych przez Uniwersytet w Leiden oraz z zakresu prawa kontraktowego organizowanych przez Uniwersytet Harvarda.

Posługuje się językiem angielskim i francuskim.